Rüyada köpek görmek


Rüyada köpek görmek ; sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Bu rüya yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacagınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir.

Alternatif olarak, rüyada görülen bir köpek rüya ; ihmal edilmiş yada unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterir.

Köpekler çok uzun zamanlardan beri insanların en sadık dostlarından biri olan hayvandır. Köpek rüyaları en sık görülen rüyalardandır.

Rüyada köpekten korkmak, köpekten korktuğunu görmek ; iyi bir arkadaşnız ile ilişkinizin bozulması veya kendi içgüdülerinizde bir bozulma, içgüdü kaybı anlamına gelir.

Hasta bir köpek, üşüyen bir köpek görmek ; gerçek yaşamda sadakat konusunda mesaj verir. Bilinçaltınızda bir olay veya davranış nedeniyle “köpek gibi muamele, köpek muamelesi” gördüğünüz hissi taşıyor olabilirsiniz.

Rüyada neşeli köpek, sevinçli köpek, oynayan köpek görmek ; içinde bulunduğunuz somurtkanlık ve aşırı titizlik durumundan yada can sıkıcı olaylardan yakında kurtulacağınızı işaret eder.

Üzüntülü köpek, hüzünlü bakan köpek görmek ; etrafınızda mutsuz ve size kırgın arkadaşlarınız olduğu anlamına gelir.

Başka bir hayvana saldıran, onu ısıran veya parçalayan köpek görmek ; uyanık hayatınızda hayatın bazı yönleri arasında denge yeteneğinizde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir.

Rüyada bir köpeği okşamak, okşadığını, sevdiğini görmek ; yaşamınızda yepyeni zevkler ve yeni sosyal aktiviteler eşiğinde olduğunuzu sembolize eder. Bazı topluluklara kabul edileceğinizi haber verebilir.

Rüyada bahçede köpek görmek : hayallerinize yakın bir zamanda kavuşacağınıza işaret eder

Rüyada köpek tutmak, bir köpeği tuttuğunu görmek : içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak için daha fazla gayret göstermeniz gerektiğini ifade eder

Rüyada büyük köpek ne anlama gelir : taşımayacağınız kadar büyük sorumluluk altına girdiğinizin delilidir

Rüyada küçük köpek anlamı ne : dost ve akrabalarınızı ihmal ettiğinizi hatırlatmaktadır.

Rüyada köpek derisi anlamı nedir : çevrenizde size dost görünüp kuyunuzu kazmaya çalışanlar olduğunu belirtir

Rüyada ayaksız köpek tabirleri : size kötülük yapmak isteyen birinin bu kötülüğü başaramadığını anlatır

Rüyada yavru köpek yorumu : çocuğunuz, yeğenleriniz vb. bazı çocukların sizinle daha fazla zaman geçirmek istediklerini ifade eder

Rüyada uzun köpek açıklamaları : çok uzun bir süre gerçekleşebilecek hayalleriniz olduğunu işaret eder

Rüyada köpek yakalamak, köpek yakaladığını : çok sevineceğiniz işinizle ilgili bir haber alacağınızı müjdeler

Rüyada köpek dişi : kısa sürede atlatacağınız bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz

Rüyada evcil köpek : evinizi taşımak, ev satın almak veya evinizde tadilat yapmak arzunuzu gösterir

Nefes almakta güçlük çeken, hırıltılı bir şekilde nefes alan köpek görmek ; kendi içinizde, iç dünyanızda bazı iç çatışmalar olduğunu gösterir.

Bu haber 21 Ocak 2012 tarihinde tarafından İSLAMİ DİNİ KONULAR kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.