spor lüx araç kiralama


Araç Kiralama Hakkında

Araç Kiralama Hakkında

Araç Kiralama Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek, anlayarak, müşterilerimize En İyi Fiyatları sunmak istemekteyiz.
Sizlere, ihtiyaçlarınıza özel fiyatlar sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Teşekkür Ederiz.

Fiyatlara bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahildir. %18 Katma Değer Vergisi (K.D.V.) dahil değildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve tercüman rehber istek üzerine temin edilir. spor araç kiralama48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu kiralanabilir.

Fiyatlarımıza sınırsız KM kullanım, kiralık lüx araç kasko sigortası, (oto kiralama) zorunlu trafik sigortası ile 24 saat yol yardım hizmetleri dahildir.
Fiyatlarımız şoförsüz araç kiralama için geçerlidir.
Tüm araçlarımızda OGS otomatik geçiş lüx araç kiralama sistemi mevcuttur.

Ödeme koşulları

Kesin ödeme kira bitiminde saptanır. kiralık spor araç En kısa kiralama 24 saat olup, gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/3′ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Geçerli Visa, Eurocard, Mastercard, Access kredi kart sahiplerinden depozit koşulu aranmaz.

Bu haber 28 Ağustos 2012 tarihinde tarafından ÇAYIRKENT BELDESİ kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.