Survivor Ünlüler-Gönüllülerde adaya ilk veda eden ünlü kim oldu kim elendi


Sibel Tüzün’deki Kine Bak! Uzaylı Mustafa’yla Vedalaşmadı!
Survivor Ünlüler-Gönüllülerde adaya ilk veda eden ünlü Sibel Tüzün olurken, Sibel Tüzün’ün adadan ayrılırken Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşan’la vedalaşmaması yarışmanın bu haftaki bölümüne damgasını vurdu.

SHOW TV ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında şartlar giderek zorlaşırken yarışmada heyecan da tırmanmaya devam ediyor. Survivor’da bu hafta adaya ilk veda eden ünlü isimde belli oldu.

ADAYA İLK VEDA EDEN ÜNLÜ SİBEL TÜZÜN OLDU
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler aralarında birini seçmek zorunda kaldı. Survivor ünlüler takımında Sibel Tüzün ve Anıl arasında yapılan SMS oylamasıyla Sibel Tüzün yarışmaya veda etti. Böylelikle adaya ilk veda eden ünlü isimde Sibel Tüzün oldu.

BAZI ARKADAŞLARI DAHA İYİ TANIDIM
Sibel Tüzün, Survivor Ünlüler takımı eleme oylamasında kendisinin adadan gitmesini isteyen Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşan’a da tavır yaptı. Eleme sonucunun açıklanmasıyla bir açıklama yapan Sibel Tüzün, Acun Medya ekibine teşekkür ederken adadan gitmesi yönünde oy kullanan Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşan’a da taş atmayı unutmadı. İsim vermeden Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşan’ı eleştiren Tüzün ‘Bazı arkadaşlarımı da açıkçası burada daha iyi tanıdım, şoka girdim ‘ dedi.

SOSYAL MEDYA BU OLAYLA ÇALKALANDI
Takım arkadaşlarıyla teker teker vedalaşan Sibel Tüzün’ün Mustafa Topaloğlu ve Alp Kırşan’la vedalaşmaması ise yarışmaya damgasını vurdu. Sibel Tüzün’ün Mustafa Toplaoğlu ve Alp Kırşan’la vedalaşmaması da sosyal paylaşım sitesi Twitter’da da gecenin konusu oldu.

BEYAZ GAZETE

Bu haber 3 Nisan 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.