TATİL BELDESİ MARMARİS SELİMİYE HAKKINDA


Selimiye; Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı birçok güzel ve küçük bir beldesidir. Çok yakında zamana kadar ulaşım sadece tekne turlarıyla sağlanırken şimdi karayolu ulaşımı da açılmıştır. Bölge de çok fazla otel ve pansiyon çok arz ve talebin olmasıyla orantılı olarak açılmıştır. Bu küçük ve şirin belde artık tamamen sahil, yat ve plaj ile hizmet veren bir tatil köyü havasına bürünmüştür.

Yaklaşık olarak Marmaris ile mesafesi 37kmdir. Marmaris Selimiye uzun yıllar kara yolu olmaması bölge de yaşayan halkın denizden para kazanmasına yol açmıştır. Selimiye de yaklaşık olarak 27-30 arasında otel bulunmaktadır ve bunların çoğunun kapasitesi düşüktür. Fakat otellerde konfor ve sessizliği bulacaksınızdır. Çok güzel otelleri bulabileceksiniz. Sessiz sakin ve doğa ile denizin birleştiği bir tatil istiyorsanız işte tam da sizlik bir yer Marmaris Selimiye. Güzel bir doğası olan şirin bir köy de değişik ve güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Çok güzel, sessiz, sakin ve doğayla iç içe bir tatil ise istediğiniz kesinlikle Selimiye otellerine bir bakmalısınız. Marmaris Selimiye de birçok alternatif bulunmaktadır. her keseye ve zevke uygun otel veya pansiyon bulabilirsiniz.

Selimiye doğal güzellikleriyle ve konforlu otelleriyle sizleri hem dinlendirecek hem de deniz, kumsal, doğa ve güneşe doyuracaktır. Tatil planı yapıyorsanız kesinlikle Selimiye otellerine de bir bakmanız faydalı olacaktır. Bu konuda detaylı bilgi alabileceğiniz web sitelerinden birini sizlere tavsiye ediyoruz.

Adres: http://www.marmaris-selimiye.com

marmaris selimiye haritası nasıl gidilir yol tarifi

 

Bu haber 17 Ocak 2015 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler:

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.