tatil budur marmaris otelleri


tatil budur marmaris otelleri

2012 yaz sezonu yaklaştı. Bu yaz www.tatilbudur.com için bir tatil bölgesi belirlemediyseniz sizin için Marmaris’i ve Marmaris Otelleri‘nı araştırdık. Tatilcilerin gözde mekanlarından biri olarak gösterilen Marmaris bu yazdan sonra sizinde gözdeniz haline geliceğinden eminiz. Marmaris Otelleri‘nde verilen kalite ve hizmet takdireşayan olarak gösteriliyor.

Marmaris Hakkında Kısaca Bilgi

Gökyüzü ve deniz mavisinin, yüksek çam ormanlarının yeşili ile buluştuğu, uzun girift kıyı şeridi, bugüne kadar iyi korunmuş koyları ve limanları, doğal limanı, antik kentleri ile Türk ve Dünya Turizm merkezlerinin arasında önde gelen turizm cennetidir Marmaris. Mavi yolculuğun odak noktasında bulunan Marmaris sahip olduğu çam ormanları nedeniyle halk arasında “Yeşil Marmaris” olarak anılmaktadır.

Tarihin her devrini ve geçmişe ışık tutan etkileyici arkeolojik bulguları, muhteşem ve güzel doğasının büyüsüne kapılarak gezilen her yerde görmek mümkün. Arkeolojik yapısının dışında, ziyaretçilerine sunduğu uzun plajları ve eşsiz maviliği ile deniz, yüzme ve her türlü su sporu ile çeşitli festivallerin düzenlendiği yat turizmi için mükemmel bir tatil beldesidir. İlçede Türkiye ve Doğu Akdeniz’in en gelişmiş mavi bayraklı marinası (Netsel Marina) bulunmaktadır. Aynı zamanda, yarım veya tam günlük, kano turları, at gezintisi , doğa yürüyüşleri, yat turları ,köy gezileri,cip safari ve Efes, Pamukkale, Dalyan ve Kaunos gibi bölgeleri ziyaretler şeklinde çevre gezileri konusunda geniş bir yelpaze sunulmuştur.

Marmariste bütçenize uygun bir tatil geçirmek istiyorsanız eğer, Eylül ayı tam mevsimi. Bu ayda otellerin doluluk oranlarıda uygun, erken rezarvasyonun sizi her zaman bir adım öne geçireceğini unutmayın..

Bu haber 9 Ocak 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.