Umutsuz Ev Kadınları son bölüm en yeni bölüm izle


Umutsuz Ev Kadınları ünlü mankeni solladı
‘Umutsuz Ev Kadınları’ dizisi, birçok ünlü ismin yarıştığı ve Victoria’s Secret meleği Adriana Lima’nın konuk jüri olup dans ettiği Acun Ilıcalı’nın ‘Yok Böyle Dans’ını reytinglerde geçti.

Acun Ilıcalı’nın merakla beklenen şov programı ‘Yok Böyle Dans’ önceki akşam ilk bölümüyle ekrana geldi.

Brezilyalı top model Adriana Lima’nın hem konuk jüri üyesi olarak katıldığı hem de dans şov yaptığı program Twitter’da gecenin tek konusu oldu.

Aralarında Özge Ulusoy, Ivana Sert, Hakan Peker, Cem Ceminay, Aşkın Nur Yengi gibi isimlerin bulunduğu yarışmacılar Twitter’ın en çok konuşulan konusu oldu.

HEM TOTAL’DE HEM AB’DE GEÇİLDİ
‘Yok Böyle Dans’, sanal âlemi sallarken, gerçek hayatta ise umduğunu bulamadı. Birbirinden renkli şovlarla geceye damga vurması beklenen yarışma reytinglerde hayal kırıklığı yaşadı.

Bennu Yıldırımlar, Özge Özder, Songül Öden, Ceyda Düvenci ve Evrim Solmaz’ın rol aldığı ‘Umutsuz Ev Kadınları’ dizisi hem Total’de hem de AB Grubu’nda ‘Yok Böyle Dans’ı geride bırakıp günün en çok izlenen yapımı oldu.

‘Yok Böyle Dans’ta sergileyeceği iki şov için günler öncesinden dans dersleri alan Adriana Lima, sempatik hareketleriyle büyük beğeni topladı.

Bu haber 18 Ekim 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.