Vip Araç Kiralama Hizmeti İstanbul


Miles & Smiles araç kiralama üyelerine özel ayrıcalıklı Europcar fiyatlarından yararlanarak bonus mil kazanın!Dünya çapında 150 ülkede Europcar’la yaptığınız kiralamalarda % 15 indirim ve kiralama başına 500 Miles & Smiles milin keyfini çıkarın. Europcar’da, araç kiralama ekonomik araçlardan Lüks araçlara kadar esnek kiralama seçenekleri, her türlü bireysel araç kiralama hareketlilik gereksiniminizi karşılayacaktır.Bonus milinizin işlendiğinden emin olmak için, lütfen Europcar ofisinde üyelik kartınızı gösterin. Size özel fiyatlardan yararlanmak araç kiralama için internet üzerinden rezervasyon yapın.
• Miles & Smiles Classic ve Classic araç kiralama Plus üyelerine % 10 indirim
• Miles & Smiles Elite ve Elite araç kiralama Plus üyelerine % 15 indirim

Şimdi rezervasyon yaptırın ve bugün Mil kazanmaya başlayın!

lüks araç kiralama Europcar fiyatları bütün zorunlu ücretleri kapsamaktadır, bu nedenle hiçbir gizli ekstra yoktur. Vergi, Muafiyetli Hasar Sigortası (CDW), Hırsızlık Sigortası (TW), havalimanı vergileri ve araç kayıt ücreti fiyatlara dahildir. Kilometre kullanımı genelde sınırsızdır, ancak bazı ülkelerde veya bazı araç grupları için sınırlı olabilir. Rezervasyon işlemi sırasında fiyat koşullarına bakınız.
Milinizin işlendiğinden emin olmak için lütfen Europcar ofisinde üyelik kartınızı gösteriniz. Ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanmak için, online rezervasyon yaptırınız.
ABD ve Kanada’da yapılan kiralamalarda Mil uygulaması geçerli olmayacaktır ancak ABD veya Kanada’dan minibüs kiralama yapılan rezervasyonlar Europcar ağı içinde mil uygulamasından yararlanabilecektir.

Eksik milleriniz için lütfen

Budget’tan çok özel fiyatlar ile araç kiralama fırsatı, üstelik 500 Bonus Mil hediye!

zırhlı araç kiralama Avrupa, Orta Doğu araç kiralama ve Afrika’da ki Budget ofislerinden kiralama yapın 500 Bonus Mil* kazanın. Tek yapmanız gereken Miles&Smiles kartınızı kiralama sırasında yanınızda bulundurmak.

 

Ayrıca, Miles&Smiles özel fiyatlarından yararlanmak için rezervasyon sırasında BCD numarasını “L143600″ belirtmeyi unutmayınız.

 

128 ülkede 3.400 ofisi ile hızlı ve kaliteli hizmet Budget’ta…Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 444 4 722

* İndirimli fiyatlar, şöförlü araç kiralama kurumsal fiyatlar ve tur operatörleri fiyatları için mil kazanımı geçerli değildir.

Dünya’nın öncü araç kiralama firması Hertz’den 500 bonus mil fırsatı

Miles&Smiles jeep kiralama üyeleri, Hertz’in Türkiye ve yurtdışındaki tüm kiralama ofislerinde 500 bonus mil kazanırken dönemsel kampanyalardan da yararlanma avantajı yakalıyor.
90 yılı aşkın bir süredir araç kiralama dünyanın öncü ve en geniş ofis ağına sahip araç kiralama firması olan Hertz, dünya geneline vito kiralama yayılmış 150 farklı ülkede 8,000′i aşkın ofisiyle hizmet vermektedir

Uluslararası rezervasyonlarınız için

Hertz Türkiye rezervasyonlarınız için veya 0 216 3493040

İşlenmemiş minibüs kiralama milleriniz için

Inter Limousine, Miles&Smiles kart sahiplerine özel avantajlar sunuyor.

Şöförlü lüks araç kiralama sektöründe 25.yılını kutlayan Inter Limousine, yabancı dil bilen, güvenlik ve protokol eğitimleri almış profesyonel sürücülerle saati 15 Avro’dan başlayan fiyatlara son model araç kiralama imkanı sunuyor. Inter Limousine’den yapacağınız araç kiralamalarında Miles&Smiles kartınızı kullanarak 10.000′e varan Bonus Mil kazanabilirsiniz.

Havalimanı Transferleri

- Mercedes S Class,Mercedes E Class,Mercedes Viano ve Mercedes Sprinter ile 500 Bonus Mil
- Lincoln Towncar Stretch araç kiralama Limousine ile 1.000 Bonus Mil

Saatlik Kullanım

- Tüm modellerde saatlik kullanımlarınızda her 100 EUR tutarında harcama karşılığı 500 Bonus Mil,

Limuzin ile Düğün Paketleri

- Standart : 2.000 Bonus Mil
- White : 5.000 Bonus Mil
- Premium : 10.000 Bonus Mil

kiralık minibüs Inter Limousine, şoförlü lüks araç, yat, özel jet ve helikopter kiralama, otel rezervasyonu ve rehberlik hizmetleri ile emrinizde.

National Oto Kiralama’dan Avantajlar…

Birlikte dünyanın en büyük oto kiralama şirketlerinden birini oluşturan National Oto Kiralama, dünya genelinde 83 ülkede, 3,200 ofis , 350,000′in üzerinde bir araç filosu ve 14,000′in üzerinde çalışanı ile yaygın bir hizmet sunmaktadır.

Miles& Smiles Kart sahipleri yurtiçi kiralamalarında özel indirimlerden yararlanabilecek ve kiralama başına 500 Bonus mil kazanacaklardır.

Tüm dünyada, günde 100.000′in üzerinde araç kiralayan National Car Rental, müşterilerine oto kiralamada en yeni standart ve gelişmiş teknolojileri sunmaya devam ediyor..

2010 yılında “En İyi Araç Kiralama Firması” seçilen Sixt ile sorunsuz kiralama yapın ve her kiralamanıza 500 Bonus Mil kazanın

Sixt rent a car beş kıta üzerinde 105 ülke ve 4000 kiralama ofisinde sizlere hizmet vermektedir.

Miles&Smiles kart sahipleri Sixt ile yapacak oldukları her kiralamadan* 500 Bonus Mil kazanırlar ve ekte yer alan fırsatlardan yararlanırlar**.

 • Miles&Smiles Classic kart sahipleri %10′a varan indirimden faydalanırlar* (code 9967784)
 • Miles&Smiles Classic Plus kart sahipleri %10 varan indirimden faydalanır* (code 9967783)
 • Miles&Smiles Elite&Elite Plus kart sahipleri %15′e varan indirimden faydalanır* (code 9967782)

Miles&Smiles kart sahipleri ekte yer alan ilave imkânlardan da faydalanırlar:

 • Miles&Smiles Elite ve Elite Plus kart sahipleri bir üst sınıf araçlara ücretsiz upgrade edilirler (**müsaitliğe bağlı)
 • Miles&Smiles kart sahipleri Sixt Limousine Hizmetinden her faydalandıklarında 1000 Bonus Mil kazanırlar.
 • Miles&Smiles Elite ve Elite Plus kart sahipleri Almanya, Avusturya ve İsviçre’ de yapacakları Sixt Limousine Hizmeti kiralamalarında %20, diğer tüm ülkelerde ise %10 indirimden faydalanırlar.

Mil kazanmak ve indirim almak için lütfen rezervasyon yaparken gerekli kodu ve Miles&Smiles kart numaranızı belirtiniz.

Daha detaylı bilgi ve Rezervasyon için;

*Belirtilen tarih ve yerde yapılacak, tüm Sixt araç kiralama ve Sixt ticari araç kiralama çağrı merkezi ve internet fiyatları üzerinden. İndirim ilgili bölgenin müsaitliğine bağlıdır ve başkaca özel indirimler ve promosyonlar ile birleştirilemez.

**Müsaitliğe bağlıdır ve uzun dönem kiralık minibüs kiralamalar ile özel tür araç kiralamaları, tatil araçları ve ticari araç kiralamalarında geçerli değildir. Kartın basım tarihinden itibaren 12 ay süresince bir üst sınıfa upgrade imkanı bulunmaktadır. Bu imkan, kart sahibinin bir yıl içerisinde en az 20 kez Sixt rent a car’ dan araç kiralaması halinde devam eder.

Geriye dönük mil talepleriniz için adresine başvurunuz.

Lütfen unutmayın!

 • Özel indirim alınarak yapılan kiralamalar üzerinden mil kazanılmaz.
 • Oto kiralamalarınız karşılığı mil kazanabilmek için Miles&Smiles program kartınızı göstermeniz gereklidir.
 • Aynı yerleşim merkezindeki bir şubeden ya da farklı şubelerden birbirini takip eden günlerde bir aracın ya da farklı araçların kiralanması tek bir kiralama olarak değerlendirilir.
 • Üyenin kendi adına yapmış olduğu oto kiramalarından mil kazanılır.
 • Üyelerimizin otomobil kiralamaları karşılığı kazandığı millerin Miles&Smiles üyelik hesabına yansıması belirli zaman alabilir. Aksaklık halinde otomobil kiralama faturalarının otomobil kiraladığınız şirkete ibrazı gerekmektedir.
 • Üyelerimizin indirimli fiyatlardan oto kiralayabilmeleri için, üyelik kitapçıklarında ve web sitemizde belirtilen kodları oto kiralamaları sırasında belirtmeleri gerekmektedir.

 

Travellence

Travellence ile Miles&Smiles üyesi olmanın ayrıcalığını yaşayın. Üstelik karada da mil kazanın.. Travellence uçuş konforunu karaya taşıyor. Son model araçlarla, şoförlü transfer hizmeti alarak uçuş konforunuza devam edebilir ayrıca mil de kazanabilirsiniz.

Şu an için Atatürk Havalimanı merkezli olarak alabileceğiniz bu hizmeti kısa bir süre sonra İzmir ve Bodrum’da da alabileceksiniz.
Tek yapmanız gereken miles&smiles üyelik numaranızı belirtmek Size özel ayrıcalıklı fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için çağrı merkezimizi no’lu hattan arayabilirsiniz..

araç kiralama

Bu haber 30 Ağustos 2012 tarihinde tarafından ÇAYIRKENT BELDESİ kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.