Yılbaşı Yeni Yıl Mesajları, Sms Kutlama Tebrik Mesajı


Yılbaşı Yeni Yıl Mesajları, Sms Kutlama Tebrik Mesajı

–Her yeni yıl bir başka güzel.  yılı sizlere hayatınız boyunca unutamayacağınız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

–Düşsüz büyük şeyler yapılamaz.  yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2012 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

–2015 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

–2015 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2014 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle

–En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2015 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara.

–′e ELVEDA, ′ye MERHABA! Hoş geldin Yeni Yıl…

– yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

–Bugün, yarına dünle beslenerek yol alır. 2015 yılı senin güzel yüreğinle birlikte sana mutluluk getirecektir, eminim. İyi yıllar dileğiyle.

–2015 bizlere kutlu olsun. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

–2012 yılana girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

–2015 yılında tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle. Mutlu yıllar.

–Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir 2015 senesi diliyorum.

–Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. 2015 yılında tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

–Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

–En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. 2015 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

– Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun

Bu haber 29 Aralık 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Etiketler: ,

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.