Ziraat Bankası genel müdür yardımcıları değişti


Halk Bankası Genel Müdürlüğü’nden Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü’ne getirilen Hüseyin Aydın, kısa süre önce göreve gelmesinin ardından bankada büyük değişikliğe gitti. Aydın, 14 genel müdür yardımcısından 11′ini görevden aldı…

Halkbank Genel Müdürlüğü’nden Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü’ne getirilen Hüseyin Aydın, eski Genel Müdür Can Akın Çağlar’ın göreve getirdiği 14 genel müdür yardımcısından 11’ini ani bir kararla görevden aldı. Genel müdür yardımcılarına dün tebliğ edilen karar, bankada şok etkisi yaratırken, bankacılık çevrelerinde de hareketli saatler yaşandı.

Vatan gazetesinin haberine göre, Hüseyin Aydın, Can Akın Çağlar’ın yerine Ziraat Bankası’nda göreve geldiğinde “Yönetimde değişim olacak” dedikodularına “Böyle bir niyetim de planım da yok. Ankara’yı bilirsiniz. Nereye yeni bir yönetici atansa böyle abartılı iddialar olur. Ziraat’de deprem yaşanmayacak” diye cevap vermişti. Ancak dün Çağlar’ın ekibindeki 11 genel müdür yardımcısı görevden alınınca bankada deprem değil adeta tsunami yaşandı.

Bu haber 2 Kasım 2011 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.