Muhteşem Yüzyıl Domashniy tv Velikolepnıy Vek 14.01.2012


Muhteşem Yüzyıl Domashniy tv Velikolepnıy Vek 14.01.2012
14 ocak 2012 tarihinden itibaren rus domashniy televizyonunda gösterime girecek olan muhteşem yüzyıl dizisi büyük beğeni toplayacağı düşünülüyor.

Muhteşem Yüzyıl Rusya yolcusu
Muhteşem Yüzyıl bu haftasonundan itibaren Rus Domashniy televizyon kanalında yayınlanacak.
Milyonları ekrana kilitleyen ve her bölümünden sonra yeni tartışmalara neden olan Muhteşem Yüzyıl Rusya’da da gösterime giriyor.

Tatillerini Türkiye’de geçiren ve Türklerle evli olan Rusların, sosyal paylaşım sitelerinde konu yaptıkları Muhteşem Yüzyıl 14 Ocak cumartesi gününden itibaren Rus Domashniy televizyon kanalı tarafından yayınlanmaya başlanacak. Fragmanlarını yayınlamaya başlayan Domashniy kanalı Rusçası “Velikolepnıy Vek ” olan Muhteşem Yüzyıl’ı seyircilerine şu şekilde tanıtıyor:

“Saray dekorasyonu, mükemmel şık giysiler ve dünyadaki inanılmaz başarı. Sultanın kalbini çalan Cariye Roksalana’nın öyküsü… Roksalana ve Süleyman!”

Halit Ergenç, Okan Yalabık, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre, Selma Ergeç ve Nur Fettahoğlu’nun başrolleri paylaştığı ve Rusça seslendirilen dizide Rusların en çok ilgisini çeken ise Meryem Uzerli’nin hayat verdiği Rutenya doğumlu Hürrem Sultan karakteri ve o dönemin kıyafetleri
———————————–

Великолепный век Домашний телевизор Velikolepnıy Век 14.01.2012
14 января 2012 года, который будет выпущен из Русского телевидения Домашний ряд великолепных века, как полагают, собрать признание.

Великолепный века Россия пассажирских
Великолепный век будет опубликован в эти выходные из Россия Домашний телеканал.
Миллионы людей в каждой части экрана, а затем замки с тем, что новое представление вступает Великой века в России.

Отработанные праздники в Турции, и турки и русские, состоящие в браке, тема социальных сетей со дня своего великого субботу 14 января веке Россия телеканала Домашний начнется. Начал печататься фрагменты Домашний канал Rusçası “Velikolepnıy Век” Великолепного века знакомит аудиторию следующим образом:

“Дворец декора, стильная одежда и совершенный мир, невероятное достижение. Roksalana украсть ваше сердце … и история султана Сулеймана Roksalana’nın наложница! ”

Халед Ergenç, Окан Yalabık, Мэри Uzerli, Небахат лицо, в ролях Сельма Ergec и Нур Fettahoğlu’nun русских и русскую речь в массиве больше всего интересует в жизни Марии Uzerli’nin родился Rutenya Hürrem характер и одежда периода

Bu haber 9 Ocak 2012 tarihinde tarafından GÜNCEL HABERLER kategorisi altına yazılmış. defa okunmuş ve Yorum yapılmamış

Yorum yapılmamış


Yorum yapın


Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.